В Івано-Франківську комунальні підприємства звітують щодня про проведені роботи

Події, Суспільство

Працівники КП “Комфортний дім” Івано-Франківськ окрім щоденного прибирання, ремонтували елементи благоустрою та усували пошкодження на дитячому майданчику за адресою Набережна ім. В.Стефаника, 20.


Пише Голос – Інфо з посиланням на Руслана Марцінківа


Також наводили лад на вул. Чорновола 134а. Ремонтували металеву загороду на Миколайчука, 11. Також обрізали й доглядали дерева і кущі на Миколайчука, 11  , вул. Івана Павла ІІ, 16; вул. Героїв УПА, 4.


Також працівники стежать, щоб було світло та за потреби змінюють лампочки.


@КПМуніципальна дорожня компанія» проводили поточний ремонт за адресами

вул. Національної Гвардії, на Калуському шосе, у с. Підлужжя на вул. Сірка.


Профілювали дорожнє покриття ( в народі – щебенили) у с. Радча на вул. Черемшини та у с. Підпечери – вул. Грушевського, вул. Шевченка. З дрібнішого, але також важливого – фарбування стовпчиків та трубостійок дорожніх знаків на вулицях міста: коло Ратуші, на вул. Старозамкова, Тринітарська , Бельведерська, Л. Гузара, Галицька та ремонтували лавки на площі Міцкевича.


КП «БЛАГОУСТРІЙ» окрім щоденного утримання та прибиранння всіх об’єктів що є на балансі підприємства, прибирають і доглядають за територіями на Пасічній (лівий бік від моста на Загвіздя), на вул.Галицькій 126, (дитячий спортивний майданчик), вул.Целевича 11, вул.Хіміків-Тролейбусна (перехрестя).


Також доглядають за молодими деревами на вул.Пулюя, прибирання території по Івасюка.


Наостанок КП “Франківськ Арена” провели такі роботи:

Фарбування воріт та стійок на запасному полі МЦС «Рух»; спортивно-ігрового майданчика по вул. Кисілевської (фарбування лавок, футбольних воріт, тренажерів, демонтаж гойдалки для поточного ремонту). Фарбування вхідних воріт, воріт на полі та поточний ремонт спортивно-ігрового майданчика на стадіоні ім. Івана Краснецького в селі Братківці.


Каткування газону стадіону «Рух», монтаж лавок для запасних гравців, поточний ремонт та благоустрій території стадіону. Також прибирали території стадіону «Гірка», підготовали основи для монтування індивідуальних крісел. Прибрали на території фізкультурно-оздоровчого комплексу. Підготували тенісні корти до початку весняно-літнього сезону.


Переглядів: 512
banner