В Івано-Франківську комунальні служби продовжують роботи з благоустрою міста

Суспільство

Крім щоденного прибирання сходових кліток, прибирання прибудинкових територій та фарбування працівники КП “Комфортний дім” Івано-Франківськ сьогодні асфальтували міжбудинкові проїзди на вул. Надвірнянська, 28 та Хоткевича, 56, а на Парковій, 6 завершували роботи.


Пише Голос-Інфо з посиланням на  Руслана Марцінківа


Також ремонтували каналізаційний стояк у одній з квартир будинку на вул. Симоненка, 12. А на Симоненка, 7а виконували ремонтні роботи в електрощитовій. Частковий ремонт елементів благоустрою та дитячого майданчика сьогодні робили на Вороного, 4 – Бельведерській, 53.


Поки не було дощу ремонтували покрівлю на Коновальця, 121. А на вулицях Хоткевича, 46 корп.1, 46 корп.2, вул. Фотія Володимирського, 2, вул. Коновальця, 42, вул. Чорновола, 132 – ремонтували, герметизували шви та чистили ринви та труби водовідведення. Не обійшлось без автовишки.


У Комунальне підприємство “Центр розвитку міста та рекреації” окрім робіт з прибирання та фарбування сьогодні шліфували лавки коло міського озера, вивозили щебінь, працювали в розсаднику, пололи самшит, підв‘язували туї  на центральній алеї, висаджували барбарис та троянди на територію парку. Техніка не завжди витримує, тому довелось ремонтувати деревоподрібнюючу машину та мотокосарку.


У КП Благоустрій прибирали території  та зупинок громадського транспорту на вулицях Галицька – Целевича ( в обидва боки), відпочинкову зону р.Бистриця Солотвинська, Тролейбусна 8, Хіміків-Тролейбусна, Галицька – Радіозавод та зелену зону на Галицькій, 128; Горбачевського, 9; Пасічна (Рів‘єра), Пасічна (в місто); Пасічна (Барбарис);
Галицька (Овен); Північний Бульвар (Панорама Плаза)
На Галицькій, 126 чистили плити від трави і прибирали дитячий майданчик.


Не менш важливим є прибирання зелених зон і скверів по вул.Коновальця 136, у сквері коло памятника Євгену Коновальцю, у сквері на вул.Сахарова, у сквері перед аеропортом, у сквері на вул.Незалежності- вул.Шухевичів , у сквері на вул.Мазепи (Коло АТБ). Упорядкували також скверу на вул. Довженка, 1.


КП Івано-Франківськводоекотехпром змонтовали водопровідний колодязь вул. Береговій, 28, ремонтували пожежний  гідрант на вул. Мазепи 164 та вул. Стуса (СШ №10). Зробили профілактику дощового колектора на Молодіжній. Виконали благоустрій розкопок на вулицях Юності, Пресмашівській, Надрічній, С.Стецько, 4. Чистили водопровідні колодязі на Кармелюк та колодязі дощової каналізації на Стуса 13 та Молодіжній, 62. На вул. Івасюка 34 замінили дощеприймальну решітку.


КП “Муніципальна дорожня компанія” виконували поточний ремонт гарячим асфальтобетоном вул. Галицька ( від вул. Горбачевського АС-2 до моста), вул. Івасюка ( від вул. Стуса до вул. Вовчинецької). Ліквідовували ями бітумізатором «Крокус»: на Галицькій (від Тролейбусної до моста), Пасічній, Північному бульварі, Довгій. Фрезерували пошкоджене дорожнє покриття вул. Тисменицька до моста.


Профілювали дорожнє покриття у с. Угорники на вул. Львівська і Берегова, у с. Підлужжя на вул. Семанькова та у с. Колодіївка. Також фарбували  лавки на Валах, продовжують роботи з демаркування розмітки на вул. Коновальця.


Переглядів: 464
banner