В Івано-Франківську комунальники продовжують проводити ремонтні роботи

Суспільство

Працівники КП “Комфортний дім”, окрім щоденного обов’язкового прибирання, ремонтували дитячий майданчик на вул. Заклинських, 11; Незалежності, 152; та на вул. Пасічна, 20.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Руслана Марцінківа


Також обрізали сухе гілля на прибудинкових територіях

вул. Довженка, 3а та Петлюри, 1.


КП «Муніципальна дорожня компанія» окрім дрібних робіт з фарбування,
робили так, щоб ями зникли. За допомогою холодного асфальту ліквідовували ями на ділянках від вул. Сахарова до Коновальця; на вул. Гординського, Степана Бандери,

Коновальця на ділянці від Чукалівки до вул. Медичної і назад – у дві сторони.


Профілювали дорожнє покриття щебнем у с. Черніїв на вулицях Медичній та Калнишевського.


У КП «Водоекотехпром» стараються, щоб там, де треба, була вода, а у потрібних місцях – сухенько. Окрім рутинних щоденних робіт на вул.Північний Бульвар, 8-10 –зачеканили стик, ліквідували витік, водопостачання відновили. А на вул.Півн.Бульвар,6 – відновлювали плити перекриття, монтували люк. На Симоненка, 6 виконували зварювальні роботи на водопроводі. На вул.Незалежності коло ЦНАПу провели підготовку до влаштування бруківки на місці розкопки, роботи будуть продовжуватись. Також за адресами вул. Пров.Ключний,7, Симоненка,24, Миколайчука,15а,17, Хоткевича,46,кор.5, Тарнавського,20 – почистили дворову каналізаційну мережу.


У КП «Благоустрій» сьогодні прибирли зупинки від сміття по Івасюка, Симоненка, Стуса, Хоткевича. Чистили бетонні плити на Дамбі Івасюка-Хоткевича від трави та землі. Також прибирали на території по Хоткевича,65, Івана Павла ІІ: 6-8, 10-12, 22, 28;

Обкопка дерев молоді дерева та прибирали дитячий майданчик «Кораблик» та майданчик за адресою Миколайчука, 16.


У КП “Франківськ Арена” також не дрімали сьогодні. А виконували прибирання території стадіону ім. І. Краснецького в селі Братківці. Завершували монтаж лавок для запасних гравців на стадіоні «Рух». Фарбували туалет загального користування стадіону «Рух». Наводили порядки на прилеглій території стадіону «Гірка» та чепурили спортивно-ігровові майданчики.


Працівники КП Центр розвитку міста та рекреації завершили очистку огорожі вздовж Мазепи. Фарбували сходи на оглядовому майданчику. Перекопували пісок на дитячій ігровій локації, чистили водойми, демонтовували старі клумби та виконували поточне прибирання.


Переглядів: 556
banner