В Івано-Франківську комунальники щодня працюють над благоустрієм міста

Суспільство

В Івано-Франківську комунальники щодня працюють над благоустрієм міста


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Руслана Марцінківа


Комунальне підприємство “Центр розвитку міста та рекреації”


Прибирали території об’єктів обслуговування, ремонтували трактор. Завезли та розрівнювали чорнозем на клумбі. Висаджували тюльпани та сіяли газон. Ремонтували смітники з вул. Шевченка. Підв’язували ялівець на зимівлю в центральній частині міського озера. Прибирали водне плесо і береги міського озера та озер в парку. Чистили шлюзи і канали подачі та спуску води.


Демонтували огорожі навколо дерев на міському озері. Завантажували та вивозити старі огорожі дерев з міського озера. Підготували механізми витягування катамаранів з води для зберігання в зимовий період.


 КП “Комфортний дім” Івано-Франківськ


Окрім щоденного прибирання прибудинкових територій, працівники ремонтували ремонтували гойдалку на вул. Берегова, 32. Встановлювали та наповнювали ящики протиожеледною сумішшю на вул. Гетьмана Мазепи, 167 корп. 4, вул. Гетьмана Мазепи, 177 корп. 3, район вул. Сухомлинського – Довженка. Перевлаштовували бруківку на вул. Ленкавського, 1 та вул. Сорохтея, 9. Ремонтували підпори вхідного дашка на вул. Сахарова, 29. Та здійснили заміну водостічної труби вул. Віталія Мерінова, 19а. Прибирали та вивозили листя з прибудинкових територій на вул. Незалежності, 152, 152а, вул. Віталія Мерінова, 5, 19а, 19б, вул. Миколайчука, 13, вул. Незалежності, 97, 101, 103, вул. Героїв Києва, 5, вул. П. Орлика, 3, 5, вул. Сухомлинського, 6 корп.1, вул. Тичини, 8а, вул. Горбачевського, 1, вул. Бельведерська, 42, Південний бульвар, 36, вул. Федьковича, 7.


КП Івано-Франківськводоекотехпром


Чистили колодязі дощової каналізації згідно заявок служби оперативного реагування «1580», також виконували заявки щодо засмічення дворової каналізації. Ліквідовували витік на вул. Івасюка, 46 та вул. Військова, 2. Виконали благоустрій розкопки на вул. Мазепи, 142. Ліквідували витік у колодязі, ремонтували ПГ та встановили новий люк, відновили водопостачання на вул. Промислова-Крайківського. Виконують заміну водопроводу на вул.Набережна, 28. На вул. К. Данила, 18 підняли люк, та підготували до асфальтування. Почистили 8 дощеприймальних решіток на вул. Дорошенка.


 КП Благоустрій


Прибирали: у скверуі на вул. Грушевського (навпроти суду), на вул. Привокзальній (навпроти жд вокзалу), сквер навпроти кінотеатром «Космос», зелену зону біля драмтеатру, сквер на вул. Сахарова, 30, зелені зони на вул. Матейки, сквер на вул. Коновальця – Військова, вул. Стецька, вул. Бандери, вул. Коновальця, Петлюри.


Прибирали зупинки: вул. Лепкого, готель «Надія», вул. Мельника, вул. Мельника – Сахарова, вул. Сахарова, 38 (Олімп), вул Сахарова (Пологовий будинок), вул Матейки, вул. Степана Бандери, 62(Європейська площа), вул. Коновальця 149 (навпроти лікарні – в місто), вул. Коновальця (навпроти Велмарту), вул Дудаєва (Меблевий завод).


 КП “Муніципальна дорожня компанія”
Прибирали територію міста. Ліквідовували ямковості холодним асфальтобетоном на вулицях міста на вул. Надрічна, міст ра вул. Галицькій, вул. Хоткевича, вул. Привокзальна. Ремонтували дорожні знаки на вулицях міста та в с. Чукалівка ( біля народного дому).


АТП – 0928


Прибирали та вивезли сміття з контейнерних майданчиків.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 276
banner