В Івано-Франківську комунальники щодня працюють над благоустрієм міста

Суспільство

Щоденний звіт від франківських комунальників


Про це Голос-Інфо дізнається від Руслана Марцінківа.


Прибирали території об’єктів обслуговування. Стригли живопліт біля кафе «Мисливець», шліфували та фарбували двері з туалету №2. Подрібнювали гілки на деревоподрібнюючій машині. Ремонтували трактор. Встановлювали гумовепокриття під лавкою біля КМД. Косили траву ручними тримерами на вул.Шевченка. Розпилювали, завантажували та вивозили сухі гілки з територіі парку на господарський двір. Перекладали бруківку на центральній алеі. Завантажували побутове сміття на трактор та вивозили з міського озера. Прибирали скошену траву повітродувкою. Косили траву садовим трактором на міському озері. Прибирали водне плесо і береги міського озера та озер в парку. Чистили шлюзи і канали подачі та спуску води.


Окрім щоденного прибирання, підрізали кущі та низькоросле гілля на прибудинковій території на вул. Вовчинецька, 206. Виконували локальний ремонт даху на вул. Івана Павла ІІ, 10 / 2 під’їзд, ремонтували каналізаційний стояк на вул. Коновальця, 128. Перевлаштовували бруковане покриття та бордюри на вул. Коновальця, 42. Замінювали пошкоджене шиферне покриття на вул. Коновальця, 101.


Зрізали пошкоджене покриття на вул. Коновальця (на ділянці від аеропорту до вул. Медичної ) та вул. Декабристів, а також у с. Микитинці, вул. Просвіти ( біля школи) та виконали поточний ремонт . Ліквідовували ями бітумізатором «Крокус» на вул. Хіміків – під’їзна дорога до дит. садочка « Вишиванка». Виконували поточний ремонт вул. Пулюя,16 ( автобусна зупинка ІФ ТУНГ). Ремонтували дорожні знаки на вул. Галицька ( радіозавод), вул. Тролейбусна, вул. Укр. Декабристів, 15, вул. Коновальця. Також перевлаштовували бруківку на вул. Січ. Стрільців, 56.


Виконували заявки служби оперативного реагування «15-80», ремонтували ПГ згідно припису, проводять роботи зі зварювання на вул. Крайківського, виконували профілактику каналізаційної мережі на вул. Карпатська, 14. Ліквідовували витік на вул. Ленкавського, 15 та Сахарова, 70а та провели підготовку до ліквідації витоку на вул. Пасічна, 18.
Замінили люк на вул. В.Ветеранів, 3а.

Влаштовують плитку на вул. Гординського – Шевченка та здійснюють благоустрій розкопки на вул. Флотській. благоустрій розкопки


Прибирали об’єкти обслуговування, зокрема зупинки на вул. Миколайчука, Симоненка, Стуса, 24 Серпня, Коновальця (Опришівці), Коновальця Аеропорт, Чорновола (ПНУ), вул. Довженка, 3(біля церкви з міста), вул. Матейки (Міська Лікарня), вул. Мельника, Обласна Друкарня, Січових стрільців(Пошта), Січових стрільців – Левка Бачинського. Прибирали дитячий майданчик на Миколайчука, 28-Симоненка, 28.  Косили траву: перший газон по Стуса, також Стуса, 33, 35 (Кораблик), Стуса -24Серпня та перший газону по 24 Серпня.
Також прибирали вулиці й зелені зони на Блавацького, Коновальця, Петлюри, Довженка, Чорновола, Грушевського, Шпитальна, Залізнична, Привокзальна, Сахарова, С.Стецько, Бандери та інші.


Переглядів: 392
banner