В Івано-Франківську комунальники щодня працюють

Суспільство

В Івано-Франківську комунальники щодня працюють


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Руслана Марцінківа


КП “Муніципальна дорожня компанія”


Зрізали пошкоджене дорожнє покриття на вул. Галицька (на ділянці від маг. ОВЕН до моста через р. Б. Солотвинську). Поточно ремонтували вул. Набережну (під’їзна дорога до ліцею № 17). – поточний ремонт; вул. Стрільців в с. Угорники. Ліквідовували ями бітумізатором «Крокус» на вул. Зорія, вул. Чиста. Профілювали з додаванням щебеню в с. Чукалівка.


Встановлювали дорожні знаки на вул. Тролейбусна. Наносили дорожню розмітку на вул. Довженка, вул. Дорошенка.


КП “Комфортний дім” Івано-Франківськ


Прибирали сходові клітки у житлових будинках та прибудинкові території. На вул. Вовчинецька, 194б замінили контактор сходового освітлення. Підрізали кущі на вул. Симоненка, 14. Вкрутили світодіодні лампи на сходовій клітці за адресою вул. Стуса, 9 та вул. Стуса, 11.


Комунальне підприємство “Центр розвитку міста та рекреації”


Прибирали території об’єктів обслуговування. Дробили сухі гілки на щепу на деревоподрібнюючій машині. Фарбували бетонні клумби, шліфували та фарбували смітники при в ході в парк з міського озера.


Завантажили та вивезли опале листя та зрізані гілки з території парку на господарський двір. Підсипали дрібним гравієм території біля динозавра. Прополювали клумби з топіарними фігурами, пристовбурні лунки сакур, підсипали щепою. Реставрували велопарковки. Прибирали водне плесо і береги міського озера та озер в парку. Чистили шлюзи і канали подачі та спуску води. Завезли пісок в пісочниці біля динозавра та навколо гірки.


КП Благоустрій


Косили траву на вул. Бандери (перши газон), вул.Ґрюнвальдська (сквер, перші газони), вул.Франка (сквер «Памʼятник народному учителю»), вул.Валова (сквер «На Валах»), вул.Галицька 40 (сквер «Княгинин»), вул.Василіянок.


Прибирали  на вулиці Медичній, Чистили траву з бруківки на зупинках у селі Черніїв. Прибирали зупинки  на вул.: Коновальця – Рильського, Коновальця – Аеропорт, Коновальця 182(Арматурний завод), Коновальця 304, Коновальця (АЗС), Коновальця – Опришівці (в місто)


Прибирали сквер по вулиці Ботанічна 6. Прибирали вул. Коновальця – Рильського вздовж Арматурного заводу, прибирання трикутник по вулиці Коновальця – Рильського, дитячий майданчик по вул. Весняній (Опришівці), зелену зону по вул. Блавацького – вул. Челюскінців (біля ГРП). Вибирали сміття з урн навколо Ротонди Христа – Спасителя. Чистили бруківку від трави та прибирали сміттєві урни у сквері навпроти аеропорту.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 266
banner