В Івано-Франківську Марцінків проінспектував ліцей

Суспільство

Вже традиційно ранок середи в Івано-Франківську починається з інспекції навчальних закладів. Міський голова Руслан Марцінків особисто перевіряє як тривають роботи, а також спілкується з керівництвом.


На цей раз вирушили в Ліцей №12 ім.Івана Франка, що на вулиці Національної Гвардії, 13. Зараз там активно тривають роботи з брукування зовнішньої прилеглої території.

“В нашому ліцеї навчається майже 900 дітей – це 33 класи. А також педагогічний і технічний колектив складає майже 100 осіб. Зараз тут завершили першу частину брукування території. Спільно з міським головою та депутатським корпусом вже будуємо плани на майбутній рік”, – розповідає директор Ліцею №12 Андрій Череп.

Заступник директора департаменту освіти та науки Віталій Крушельницький каже, що роботи з благоустрою території проводяться за кошти з міського бюджету. Тут розроблена проектно-кошторисна документація з водовідведення і  брукуванні території.

“В попередні роки в цьому ліцеї був замінений дах, адже раніше вчителі під час кожного дощу ходили з відрами й підставляли їх, щоб вода не протікала з горища в класи. А також завдяки активному батьківському колективу тут замінили усі вікна”, – ділиться депутат Івано-Франківської міської ради Олег Капустяк.

Нагадаємо, що також в цьому освітньому закладі за кошти програми “Бюджет участі” ще раніше було придбано обладнання для харчоблоку.

“Зараз тут триває брукування території. А також плануємо здійснити заміну системи опалення за програмою НЕФКО, та завершити благоустрій“, – коментує міський голова Руслан Марцінків.Переглядів: 152
banner