фото взяте з мережі інтернет

В Івано-Франківську Марцінків прозвітував про рік діяльності

Події, Суспільство

Сьогодні, на черговій сесії міський голова Руслан Марцінків прозвітував перед депутатами та громадою про роботу у 2019 році.


За словами очільника міста, рік видався непростим, повідомляє Фіртка.

“Попри всі труднощі, а я нічого не приховуватиму – цей рік був найскладнішим за всі 4 роки мого головування. Будуємо міст у Пасічну. Значний здобуток нам вдалося зробити у транспортній сфері – закупили 36 автобусів та 29 тролейбусів. Ще на 10 автобусів оголосили тендер. Усі заклади освіти відрем”, – наголосив Марцінків.

За його словами, планів було куди більше, але не всі вдалося реалізувати через брак коштів та недофінансування з боку держави.

“Мене запитали, чому цей рік мали дефіцитний бюджет? Відповідь проста – 600 млн гривень, які місто змушене було витратити лише на галузь освіти через брак державної субвенції! От і рахуйте, скільки дворів, вулиць і майданчиків можна було облаштувати ці кошти. Але як би там не було: економити на освіті, медицині, культурі та інших соціальних сферах я не буду! Тому ми рухаємось вперед з усіма планами, ідеями, викликами, а головне разом!”, – резюмував міський голова.Переглядів: 239
banner