В Івано-Франківську на будмайданчику працівника спускали на бетонній плиті (ВІДЕО)

Суспільство

З недобудованої багатоповерхівки краном, на бетонній плиті – так транспортували до низу чоловіка на території будівельного майданчику.


Відео про це у соцмережу виклав іванофранківець Олег Серняк. Каже, що відзняв будмайданчик, що по сусідству, на вулиці Загвіздянська в Івано-Франківську, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

Олег Серняк каже, що перед тим, як розмістити це відео у соцмережі, надіслав його в управління Держпраці. Також чоловік розповідає, що на цьому будівельному майданчику працівники часто нехтують правилами безпеки:

“Це було абсолютно випадково, я просто через вікно побачив, як, лежачи на платформі крану, спускається двоє осіб. Мав біля себе телефон, одразу вирішив відзняти відео. Чесно кажучи, давно з таким не стикався – нехтуванням будь-яких елементарних основ техніки безпеки і взагалі здорового глузду, чесно кажучи”.

Директор будівельної фірми “Цитадель” Олександр Вовчук телефоном сказав, що з’ясує, чи мав місце даний факт на будмайданчику фірми, оскільки не довіряє різного роду відео від сумнівних користувачів соціальних мереж, які вже не одноразово компрометувати себе хибними і безпідставними звинуваченнями в бік компанії.

Перший заступник начальника Управління держпраці в Івано-Франківській області Руслан Мазур телефоном сказав, що такі дії є порушенням техніки безпеки. Тому підготує листа до будівельної фірми, аби керівництво звернуло на це увагу.

Авторка: Оксана Василик


Переглядів: 204
banner