В Івано-Франківську отримали медичне обладнання для центру екстреної медичної допомоги

Суспільство

Днями польські благодійники з організації Ротарі клуб Познань передали медичне обладнання для обласного центру екстреної медичної допомоги.


Інформує Голос-Інфо з посиланням на КНП “Обласний клінічний центр ЕМД та МК Івано-Франківської обласної ради”


Йдеться про портативні УЗД-апарати, манекени-тренажери для відпрацювання практичних навичок реанімаційних заходів, медичні рюкзаки для надання невідкалдної медичної допомоги тощо.


За словами генерального директора закладу Мирона Матейка, значна частина вантажу буде використовуватись навчально-тренувальним відділом для проведення занять із першої медичної допомоги.


«Ми постійно поліпшуємо матеріально-технічне забезпечення цього відділу, адже особливу увагу приділяємо навчанню наших працівників, військових і цивільних громадян. Значною мірою це відбувається завдяки підтримці з Польщі, де і благодійники, і пересічні громадяни постійно допомагають Україні. Свідченням цього є постійна взаємодія з нашими друзями з Ротарі Клубу у місті Познань та їх партнерами», – зазначив медик.

Слід відзначити, що цього разу головним спонсором допомоги стали члени Плімутського Ротарі клубу з США.


«Ми знаємо, що український народ потребує допомоги не лише у війні та на лінії фронту. На місцях, зокрема, потрібно підтримувати медичні установи. І Ротарі Клуб намагається це робити. Нещодавно ми презентували спецавтомобіль, який тепер служить громаді області. Сьогодні ж це таке обладнання і медзасоби, які також будуть приносити користь», – резюмував керівник Ротарі Клубу з Познані Войцех Майчжицький.


Переглядів: 516
banner