В Івано-Франківську передали Великодні паски для військових та ВПО

Суспільство

Логістичний центр Івано-Франківська спільно зі «Спілкою волонтерів Прикарпаття», за підтримки міста та небайдужих організували «Великодню поїздку» на передові позиції.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Руслана Марцінківа.


«У співпраці зі «Спілкою волонтерів Прикарпаття» діє логістичний центр, який доставляє посилки безкоштовно до наших військових. І будь-який іванофранківець – житель нашої громади може принести посилку і ця посилка доїде до Великодніх свят. Крім того ми дуже вдячні багатьом організаціям, які допомагають постійно, дають допомогу. Дали пасочки, дали ковбасу, дали все те, що потрібно до Великоднього столу. Ну і найголовніше – це теплота. Теплота наших молитв, теплота наших думок, теплота того, що наші франківці хочуть допомогти, щоби була якнайшвидше перемога. Тому передаємо, допомагаємо і дякуємо всім, хто долучається», – каже Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.


3 тисячі пасок, 5 тисяч яєць та понад пів тонни м’яса й ковбаси, а ще вареники, голубці, цвіклі та багато інших смачних наїдків до святкового столу захисників. Перед відправкою обов’язково освячують.


Повезуть допомогу з Івано-Франківська по всій території передових позицій наших військових 5-ма бусами та кількома позашляховиками. Смаколиків, запевняють волонтери, вистачить усім захисникам з Прикарпаття.


«Паску, яйце, ковбаску, м’ясо, цвіклі, щоби хлопці в окопах і на передовій відчули домашньої паски. Їдемо по всій лінії фронту: Запорізький, Донецький, Луганський і Харківський напрямки», – запевнив голова «Спілки волонтерів Прикарпаття» Ігор Лукинів


Разом зі стравами Великоднього столу волонтери повезли кілька позашляховиків для військових.


Також в Івано-Франківську освятили та роздали майже тисячу пасок внутрішньо переміщеним особам, які проживають у територіальній громаді. У такий спосіб місто вирішило підтримати родини ВПО та познайомити їх з традиціями.


«Разом з паскою, яку сьогодні передаємо внутрішньо переміщеним особам, віддаємо частину нашого Івано-Франківського тепла, нашої історії, наших традицій. І сподіваємось, що цей час, поки будуть ВПО тут перебувати, він для них запам’ятається особливою теплотою, особливим перебуванням, і що про них, принаймні, як можуть, та все ж піклуються», – каже заступник міського голови Віталій Федорів.


Переглядів: 312
banner