В Івано-Франківську презентують нові електровелосипеди

Суспільство

В Івано-Франківську презентуватимуть лінійку нових електровелосипедів, які поки що тільки з’являються на місцевому ринку. Покататися на новинці можна буде 12 березня у просторі “Промприлад. Реновація”.


Про це повідомляє Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

Особливість такого транспортного засобу – у наявності вбудованої батареї, яка розганяє велосипед до 25 км/год. Велосипедист власними зусиллями може збільшувати цю швидкість.

Акумулятор знаходиться у рамі велосипеда та заряджається – як любий гаджет – від розетки потужністю 220 v. Донедавна вага такого велосипеда сягала 25-ти кілограмів, а у 2020-му технології розвинулися і новітній електровелосипед важить трохи більше 17-ти кг.

“Я вважаю, що це на часі, що Франківськ вартий того, щоб побачити ці велосипеди. Бо це комфорт, а всі хочуть комфорту”, – каже організатор акції “Місто і електровелосипеди” Юрій Літвішко.

Цей вид транспорту популярний за кордоном (наприклад, у Австрії і Нідерландах), особливо у населених пунктах із горбистою місцевістю, бо дає змогу з легкістю долати великі відстані та підйоми.

“Коли ми організовували першу “Франківську сотку”, то у нас був один учасник на такому велосипеді. Ми не знали, що з ним робити, – всі учасники їздять без моторчиків, а цей – з ним. Але, порадившись із організаторами, вирішили допустити його до змагань. Зараз ми думаємо над тим, щоб, якщо збільшиться кількість електровелосипедів, у “Франківській сотці-2020″ ввести для них окрему категорію, бо це – майбутнє”, – каже голова ГО Franko Bicycle Club Юрій Симчич.Переглядів: 213
banner