У Франківську проходить міжнародна конференція з інклюзивного розвитку бізнесу (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 22 листопада в Івано-Франківську на території інноваційного центру «Промприлад. Реновація» розпочалася III Міжнародна конференція з інклюзивного розвитку бізнесу: на шляху до сталого фінансування.

Вперше за три роки місцем проведення став Івано-Франківськ. Рафаель Коста, відомий канадський бізнесмен, керівник бізнес-центру в місті Вон, говорить, що він вже вчетверте на Україні.

“Сьогодні я тут, щоб поділитися досвідом свого міста у галузі розвитку соціального підприємства, бо це допомагає уряду досягати цілей, які вони поставили.

Рафаель розповідає, що цілі зосереджені у п’яти напрямках: Стійкий розвиток довкілля; Охорона здоров’я; Інновації та інфраструктура під “smart city” Громадський транспорт; Благополуччя і безпека.

“Наша ціль поєднати стартапи і досвід тих підприємств, що давно працюють, щоб подати досвід обох. Ми розвинули цю програму, яка діє три роки. Дуже важливо мати причину, чому ви хочете поєднати роботу і досвід нових і старих підприємств. І у вашій країні треба розробити проблему, яку ви хочете вирішити за рахунок створення такого підприємства”.

Також він переконаний, що важливо правильно підійти до вирішення проблеми:

“Думаю, що ця будівля – це прекрасний приклад того, як можна робити реновацію. Якщо підійти творчо до проблеми, то можна отримати прекрасний результат”.

Ніша Маноча, працює в Канаді в департаменті економічного розвитку, розповідає, що приїхала в Україну ділитися досвідом:

“Я приїхала, щоб поділитися досвідом по інклюзивній моделі розвитку бізнесу. Можливо і ви маєте приклади для нас і ми можемо запровадити це в себе”.

Розповідає, що вони залучають жінок для рівного партнерства:

“Залучаємо жінок для процвітання міста і робимо все, щоб вони відчували себе рівними партнерами. Їх менше, вони недостатньо представлені”.

У форматі дискусії учасники будуть обговорювати питання сталості інклюзивних підприємств, запровадження засад інклюзивності в приватному, муніципальному та громадському секторах, а також розглянули успішні приклади реалізації таких проєктів в Україні.
Захід проводиться в рамках реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, а також в партнерстві з проектом «Промприлад. Реновація» та платформою «Тепле Місто».Переглядів: 138