В Івано-Франківську пройшла дискусія «Рік війни: роль Франківська в Україні»

Події, Суспільство

В Івано-Франківську відбулася дискусія «Рік війни: роль Франківська в Україні» в межах проєкту «Стратегія Івано-Франківська».


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Руслана Марцінківа.


Там говорили про економіку, безпеку, ідентичність і культуру. Адже розробку «Стратегії Івано-Франківська» розпочали ще до повномасштабної війни.


“Для Івано-Франківська – цей рік війни став роком тилу, роком допомоги нашим військовим, роком прийому внутрішньо переміщених осіб. Та, на жаль, також і роком втрачених можливостей. Адже ми втратили багатьох людей, мешканців громади, які виїхали за кордон. На жаль, сім’ї, з причини війни, сьогодні не в повному складі. А місто втратило можливості, які могло б реалізувати”, — каже міський голова.

За словами Руслана Марцінківа, Івано-Франківськ став надійним місцем для промисловості, бізнесу, який переїхав, в тому числі й специфічної галузі. Франківськ справився з прийняттям людей, адже в певний час, у березні-квітні, тут змогли прийняти понад 80 тисяч людей.


“Сьогодні наше місто має певну безпекову роль. Тому зараз відновлюємо розмову й розробку Стратегії з урахуванням тої ситуації, яку маємо. Які будуть виклики? Як місту виживати в умовах довготривалої війни? Це основні питання, про які треба думати вже зараз, не припиняючи свій шлях до перемоги. Вдячний всім, хто долучився, експертам, зокрема Євгену Глібовицькому, який погодився брати участь у цьому процесі”, — зазначає Руслан Марцінків.


Переглядів: 471
banner