В Івано-Франківську провели акцію протесту (ВІДЕО)

Події, Суспільство

Безстрокову акцію на підтримку адвокатеси справ Небесної Сотні Євгенії Закревської провели сьогодні біля обласної адміністрації в Івано-Франківську.


Шість днів тому вона оголосила голодування. Жінка вимагає продовжити розслідування загибелі Героїв Небесної Сотні, пише Фіртка з посилання на UA:Карпати.

Акцію протесту планують проводити щодня перед обласною адміністрацією.

“Я розумію, що це все дуже, чесно скажу, безнадійно і дуже важко на це дивитися, але це хоч щось. І ми закликаємо людей нас підтримати: у Facebook, поширювати, звертатися до знайомих нардепів, конкретно прийти на 15 хвилин і висловити свою позицію з поваги до Майдану і людей, які там загинули”, – каже організаторка акції протесту Наталія Сербин.

До слова, голодувати Євгенія Закревська розпочала через нерозглянуту депутатами Верховної Ради поправку, яка б дозволила слідчим у справах Майдану перейти в Державне бюро розслідувань і продовжити слідство цих справ. Від початку акції протесту жінка на своїй сторінці у Facebook щодня звітувала про самопочуття та зверталася до влади України із вимогами продовжити розслідування.Переглядів: 164