В Івано-Франківську провели селекторну нараду із керівниками закладів охорони здоров’я області

Суспільство

З метою покращення темпів «наздоганяючої» кампанії вакцинації дитячого населення проти кору, епідемічного паротиту, краснухи спільно із Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб провели селекторну нараду із керівниками закладів охорони здоров’я області.


Інформує Голос-Інфо, посилаючись на Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА


Обговорили хід виконання кампанії в регіоні та окремо у розрізі кожного закладу охорони здоров’я. Акцентовано увагу на комунікаційних аспектах, у тому числі й щодо співпраці із закладами освіти.


Нагадаємо, що на Прикарпатті триває кампанія з «наздоганяючої вакцинації» проти кору паротиту та краснухи для дітей, які з тих чи інших обставин пропустили планові щеплення. Область в достатній кількості забезпечена якісною вакциною для забезпечення проведення вакцинації КПК.


Згідно з Календарем профілактичних щеплень в 12 місяців проводять перше щеплення від кору, а в 6 років — планову ревакцинацію. Ці дві дози вакцини забезпечують захист дитини від кору, паротиту та краснухи.


Зробити щеплення можна в одному з 193 пунктів нашої області. Шукайте перелік адрес Івано-Франківщини за посиланням  http://surl.li/jxmbc

Там, де доступ до стаціонарних пунктів є ускладненим або неможливим, працюють мобільні бригади. Вони також вакцинують дітей, які через стан здоров’я не можуть самостійно пересуватися та організовані колективи (освітні заклади, дитячі оздоровчі табори тощо).


Для виклику мобільної вакцинальної бригади необхідно залишити заявку за телефоном регіонального координатора – (096) 841 54 06


Переглядів: 535
banner