В Івано-Франківську провели “Здорову прогулянку”

Суспільство

На Вічевому майдані для жителів та гостей обласного центру за підтримки Івано-Франківської ОВА організували “Здорову прогулянку”.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА.


Люди безкоштовно навчилися скандинавської ходьби, отримали інформацію як турбуватися про власне здоров’я, мали змогу взяти участь у конкурсах.


Також у рамках заходу працювала медична зона, де учасники змогли виміряти артеріальний тиск, перевірити рівень цукру в крові, проконсультуватися з сімейним лікарем. Усі охочі могли зробити кардіограму, дерматоскопію та вакцинуватися від COVID-19.


Зареєстровані учасники отримали спорядження для скандинавської ходьби та навушники, щоб протягом 20 хвилин слухати музику та цікаву інформацію про здоров’я.


“Така оздоровча подія – можливість потурбуватися про своє здоров’я та провести час з користю на свіжому повітрі з родиною і друзями”, – зізнаються організатори заходу.


“Здорову прогулянку” ініціювали Міністерство охорони здоров’я України та Центр громадського здоров’я України в межах регіональної комунікаційної кампанії з підтримки вакцинації від COVID-19. В Івано-Франківську захід проводиться за підтримки Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, Івано-Франківська обласна державна адміністрація та Івано-Франківська міська рада.


Переглядів: 426
banner