В Івано-Франківську придбають у лізинг п’ять тракторів

Без категорії

Івано-Франківська міська рада планує надати дозвіл КП «Муніципальна дорожня компанія» на укладення договорів фінансового лізингу на придбання спецтехніки.


Про це повідомляє Голос-Інфо з посиланням на Галичину.


Зокрема, планують придбати п’ять тракторів «MAHINDRA 9500 4 WD» з кондиціонером (загальною вартістю 3,548 млн. гривень), п’ять комплектів навісного обладнання (загальною вартістю 685 тис. гривень), а також п’ять причепів (загальною вартістю 950 тис. гривень).

Послуги фінансового лізингу надасть АБ «Укргазбанк».

Умови: авансовий платіж – не менше 20% від вартості предмета лізингу; вартістю винагороди АБ «Укргазбанк» за надання послуг фінансового лізингу, яка складається з відсоткової ставки за користування лізингом, як частина винагороди фінансової установи – не більше 11,92% річних у гривнях; комісії за управління кредитними коштами в частині обслуговування рахунку за операцією фінансового лізингу – не більше 0,2% від суми фактичного залишку заборгованості за договором фінансового лізингу на дату нарахування (але не менше ніж 1000,00 грн) без ПДВ та витрат банку, додатково до ставки, на страхування, державну реєстрацію та інші витрати, пов’язані з виконанням договорів фінансового лізингу.Переглядів: 182
banner