В Івано-Франківську призначили нового медичного директора обласної дитячої лікарні

Суспільство

На посаду нового медичного директора обласної дитячої лікарні призначили Ярослава Семковича.


Про це пише Голос-Інфо, посилаючись на генерального директора лікарні Тараса Мельника.


Ярослав Семкович — кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих хвороб післядипломної освіти, дитячий лікар анестезіолог («Вища кваліфікаційна категорія»), лікар-педіатр («Вища кваліфікаційна категорія») лікар-анестезіолог («Спеціалізація»), військовий анестезіолог.


В січні 2015 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив військовим анестезіологом в 61 військово-медичному госпіталі на території Донецької області. Демобілізований у 2015. Нагороджений Президентом України «Орденом за мужність III ступеня».


В травні 2018 року пройшов стажування в Тартуській університетській клініці анестезіології та інтенсивної терапії, Естонія. В жовтні 2018 пройшов сертифікований курс Американської Асоціації Серця (АНА) і став інструктором з надання допомоги хворим із гострими кардіологічними станами.


З 2019 року є інструктором курсу «Підтримка життя під час травми. Українська програма», ГО «Захист патріотів».


У 2022 році пройшов стажування у Франції, м.Мец на базі тренінгового центру UOSSM з надання допомоги в екстремальних ситуаціях та при бойових діях. Отримав сертифікат інструктора.
На постійній основі проводить тренінги, майстер-класи, фахові школи з базових реанімаційних заходів та критичних станів у дітей для лікарів-педіатрів, сімейних лікарів, лікарів медицини невідкладних станів, що підпорядковуються ІФ ДОЗ ОДА.


Є членом низки міжнародних та всеукраїнських профільних організацій: Європейська Асоціація регіонарної анестезії (ESRA), Європейська Асоціація Анестезіологів (ESА), Українська асоціація регіонарної анестезії та терапії болю (УАРА), Західноукраїнська академії педіатрії (ЗУАП).
Є автором 87 наукових праць, з них 39 статей, 5 патентів, 5 раціоналізаторських пропозицій, 3 інформаційних листи, 5 методичних рекомендацій, 24 тез матеріалів наукових конференцій, 3 монографій, 3 навчально-методичних посібників.


Переглядів: 312