В Івано-Франківську реалізують проект “вільного” від ртуті міста

Суспільство

Івано-Франківськ буде першим в Україні містом, де реалізовуватимуть проєкт “Комплексний підхід до інформування та зміни поведінки населення для організації «вільного» від ртуті міста” (LIFE MERCURY-FREE) за програмою LIFE.


Інформує Голос-Інфо з посиланням на Руслана Марцінківа.


Цей проєкт покликаний зменшити забруднення навколишнього середовища ртуттю. Івано-Франківська Академія Івана Золотоустого отримала грант на реалізацію проєкту Європейського Союзу для клімату і довкілля.


Різні промислові і побутові відходи формують певні виклики для екології. Особливо важка і складна ситуація із ртутовмісними відходами, оскільки не налагоджено чіткої системи їхнього збору і утилізації. Завдяки проєкту буде змога розв’язати цю проблему. А також сформувати у суспільстві на належному рівні усвідомлення шкідливості і небезпеки ртуті для екології.


“Дуже тішить, що є такі міжнародні проєкт, що наша Українська Греко-Католицька Церква активно включилась. Він дозволить нам подолати цю проблему і найголовніше навчити населення, як себе поводити в таких ситуаціях, коли є загроза життю, загроза екології, загроза громаді. Ця проблема не є надуманою. Дуже хочеться, щоб цей проєкт допоміг Івано-Франківській громаді правильно діяти у таких випадках. Тому побажав вдалої реалізації проєкту. Він буде ще одним внеском в інтеграційні процеси України і Європейського Союзу”, — каже міський голова Івано-Франківська.


Переглядів: 352
banner