фото з мережі інтернет

В Івано-Франківську розповіли про економічний розвиток міста

Події, Суспільство

Про основні показники соціально-економічного розвитку міста Івано-Франківська у порівнянні з окремими обласними центрами України говорили сьогодні на оперативній нараді у міського голови.


Начальник управління економічного та інтеграційного розвитку Надія Кромкач проаналізувала 8 міст за 35 показниками, передає Фіртка.

У результаті Івано-Франківськ зайняв другу позицію поступившись лише Вінниці. А за окремими показниками наше місто лідирує.

“Чисельність нашої громади уже становить 273 тисячі і вона постійно зростає. Спостерігається приріст населення, а у Житомирі та Рівному навпаки. Найбільше Івано-Франківськ випереджає інші міста, які брали участь у дослідженні, у обсягу будівництва житла.Тішить, що в Івано-Франківську 53% зареєстрованих ФОПів становлять жінки”, – зауважила Кромкач.

Щодо забруднення повітря, то в Івано-Франківську низькі показники. Найбільш забрудненим містом за даними дослідження виявилось Рівне.

Наше місто зайняло друге місце у рейтингу за обсягом будівельної продукції та за обсягом роздрібного товарообороту – тут спостерігається зростання на 15%. Середня заробітна плата – 9272 грн. За цим показником Івано-Франківськ посів третє місце.

Також Івано-Франківськ посів перше місце за обсягом сплати туристичного збору та друге місце по сплаті за паркування.Переглядів: 231
banner