В Івано-Франківську тривають пошуки чоловіка

Надзвичайні ситуації, Суспільство

Учора, 9 січня, близько 19:25 надійшло повідомлення про те, що на міському озері міста Івано-Франківська потопає людина.


Увечері до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України в Івано-Франківській області надійшла інформація про чоловіка, який топиться на міському озері, пише Голос-Інфо.

Одразу сповістили працівників водолазно-рятувальної станції м. Івано-Франківськ, та залучили аварійно-рятувальну частину АРЗ СП, а також чергову зміну оперативно-координаційного центру. Працівниками водолазно-рятувальної станції на човні обстежилось озеро в місці, де востаннє бачили потерпілого.

У Телеграм-чаті Frankivsk 112, повідомили:

“Мужчина заліз в озеро з наміром втопитися. Як кажуть очевидці перед тим була сварка з дівчиною. Після чого чоловік віком орієнтовно до 30 років забіг у озеро і поплив.”

Станом на 21.30 пошукові роботи призупинили і відновили вже о 07:22 наступного дня. Для надання допомоги працівникам поліції з пошуку ймовірного утопленика, залучено відділення водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення, кількістю 6 осіб та 2 одиниці техніки, в тому числі один човен, а також залучено працівників водолазно-рятувальної станції 5 осіб на двох човнах.

 

Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.Переглядів: 240
banner