В Івано-Франківську відбудеться День подяки (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 3 вересня, у залі засідань МВК відбулася пресконференція щодо організації Дня подяки в Івано-Франківську, який відбудеться в центрі міста 8 вересня.

 Основна ідея звернути увагу людей на те, що можна бути вдячними. За словами Василя Данилюка, співорганізатора свята, суспільство сьогодні потребує вдячних людей.

День подяки є доброю традицією багатьох країн світу.  Люди збираються для того, щоб подякувати Всемогутньому Богу.

Так, Юрій Веремій, єпископ УЦХВЄ, старший пастор Івано-Франківської області, вважає, що це дуже хороша традиція і і вона потрібна у нашій країні: “Нам треба навчитися бути вдячним Богу, бо завдяки йому ми живемо. Одна з цілей свята це подякувати Богу за врожай. Ми хочемо закликати наших громадян, щоб усіх тих, хто глибоко вірить в Бога прийти і подякувати йому за все.”

Василь Худяк, старший пастор Івано-Франківського обласного об’єднання ЄХБ, наголошує на тому, що ціллю свята є те, щоб ми могли дивитьсь на світ по-іншому: “Люди багато нарікають, але нарікання нікому добра не приносить, тільки смуток. Дуже важливо, щоб ми дивилися на обставини з іншої точки зору, щоб ми дякували за те, що маємо. Святкування не є закордонне, або стосується іншої країни, просто важливо, щоб ми як християни віддавали подяку.”

Богу потрібно дякувати за все, що ми маємо, лише тоді у нас все буде добре, такої думки дотримується отець Павло Єхимець: “Найкраще прости  у Бога ласки, завжди йому дякувати. Я дякую за дар, що ми маємо вільну Україну, що ми можемо визнаватися свою віру.”

Свято подяки не тільки релігійне свято, також це свято світське, коли ми дякуємо один одному, нашим рідним і взагалі за  усе, що ми маємо. 

“Запрошуємо всіх прийняти участь 8 вересня.“, – додав Олег Шеремета, організатор свята.

 Переглядів: 156
banner