В Івано-Франківську відбудеться благодійний футбольний турнір на підтримку ЗСУ

Суспільство

Сьогодні, 26 червня, в Івано-Франківську на стадіоні “Рух” відбудеться благодійний футбольний турнір “Разом до перемоги!” на підтримку Збройних Сил України.

Пише Голос-Інфо з посиланням МФК “Прикарпаття”

За головний трофей боротимуться чотири команди.

Згідно регламенту передбачено два півфінали, матч за 3-є місце та фінал у форматі “2 тайми по 30 хвилин”. У разі нічиєї в основний час переможця визначить серія післяматчевих пенальті.

У першому півфіналі об 11:00 зійдуться національна збірна України серед ветеранів і першолігове “Прикарпаття ЗСУ” з Івано-Франківська.

Іншу путівку до фіналу о 12:30 розіграють прем’єрліговий “Рух” зі Львова та найближчі дублери МФК “Прикарпаття” – команда U-19.

Під час ігор на стадіоні відбуватиметься збір коштів на потреби ЗСУ (вхід ВІЛЬНИЙ).

• 17:30 церемонія нагородження.

Запрошуємо 26 червня на стадіон “Рух”, разом з Вами підтримаємо Збройні Сили України. Кожна гривня – важлива, допопожемо нашим військовим своїми благодійними внесками. Разом до перемоги!