В Івано-Франківську відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання мостового господарства та шляхи його покращення»

Суспільство

На застосуванні сучасних технологій у будівництві та експлуатації акцентували під час ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції в Івано-Франківську «Актуальні питання мостового господарства та шляхи його покращення». Її організували Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України та державне підприємство «ДерждорНДІ».


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Службу відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області


В умовах воєнного стану мости стали важливим елементом забезпечення обороноздатності країни, шляхами для гуманітарної евакуації та експортної логістики, — зазначив у вітальному слові заступник голови Агентства відновлення Роман Комендант. — На жаль, багато мостів і шляхопроводів не відповідають нормам за пропускною здатністю та безпековими параметрами.
 Підтримуємо тенденцію щодо застосування сучасних технологій і матеріалів при відновленні та утриманні об’єктів критичної інфраструктури. Застосовуємо моделі комбінування методологій інформаційно-аналітичних систем для управління проєктами в галузі мостового господарства”.
 Директор ДП «ДерждорНДІ» Артем Безуглий:
«Якщо міст стає непрацездатним — рух транспорту перекривають, а це є достатньо критичним у нинішній ситуації. Тож питання мостового господарства надзвичайно актуальне й зацікавило широке коло фахівців. Серед 200 учасників конференції в очному та заочному форматах — провідні експерти, керівники наукових установ, профільних навчальних закладів, замовники (Служби відновлення в областях, обласні державні адміністрації, агенції місцевих доріг), підрядники, проектувальники, представники наукових установ, виробники та постачальники технологій і матеріалів».
 На конференції розглянуто такі важливі питання:
– аналіз стану мостового господарства в Україні;
– державні будівельні норми з проєктування мостів;
– нормативне забезпечення технічної інвентаризації лінійних об’єктів транспортної інфраструктури, зокрема мостів і шляхопроводів;
– програмний комплекс «Аналітична система управління мостами»;
– сучасні інформаційні інструменти для впровадження та використання інновацій;
– дослідження впливу автотранспортних засобів на мостове полотно з типовими дефектами;
– відновлення транспортних споруд, пошкоджених вибуховим навантаженням;
– досвід використання тимчасових модульних мостів;

іноземний досвід будівництва та експлуатації мостів.


 Під час виробничої частини учасники конференції оглянули хід виконання робіт щодо капітального ремонту шляхопроводу на дорозі Н-09 Мукачево — Львів у селищі Делятин. Начальник Служби відновлення в Івано-Франківській області Василь Буджак акцентував на важливості відновлення цього об’єкта для забезпечення логістики і покращення безпеки дорожнього руху.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 318
banner