В Івано-Франківську відбулася презентація посібника «Громадянська освіта: як втілити на практиці»

Суспільство

Участь у заході, організованому Міжнародним республіканським інститутом спільно з ГО «Ти Зміни», взяли члени молодіжних рад та організацій, активісти та волонтери, молоді політичні лідери, освітяни та представники освітніх організацій і влади.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Університет Короля Данила


У рамках заходу відбулася презентація посібника «Громадянська освіта: як втілити на практиці», у якому систематизовано реальні інструменти з досвіду українських активістів.


Посібник «Громадянська освіта: як втілити на практиці» розроблено Міжнародним республіканським інститутом (IRI) спільно з IREX у межах програми USAID «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Поділившись досвідом реалізації в Університеті Короля Данила соціальних проєктів та ініціатив, які сприяють набуттю якісної освіти через отримання грантів, спікер заходу, проректор із забезпечення якості освіти та цифрової трансформації УКД, Любомир Ілин відзначає:
«Для багатьох словосполучення громадянська освіта звучить як щось незрозуміле, бо кожен себе вважає громадянином і компетентним у багатьох сферах, особливо тих, які безпосередньо не вивчав або не мав практичного досвіду. Сьогоднішня дискусія продемонструвала, що молода людина повинна володіти широким спектром компетентностей, зокрема критичним мисленням, умінням працювати в команді, комунікативністю, стресостійкістю, адаптивністю тощо. Тому перед закладами освіти та громадськими інституціями стоїть завдання сформувати умови, щоб молодь могла самореалізуватися, брати участь у місцевих ініціативах. Для здобувачів Фахового коледжу буде запроваджено курс «Громадянська освіта», який ґрунтуватиметься на інноваційному, презентованому під час заходу посібникові».


Переглядів: 385
banner