В Івано-Франківську відбулось відкриття благодійного ярмарку «Хто як не ми? Ми – молодь»

Події, Суспільство

Руслан Марцінків долучився до відкриття  ярмарку «Хто як не ми? Ми – молодь».


Про це Голос-Інфо дізнається від Руслана Марцінківа.


На ярмарку ви зможете придбати різноманітні речі, солодощі виготовлені з любов’ю. Будуть присутні захоплюючі майстер-класи для дітей, феєричні музичні виступи та розваги. Родзинкою дійства стане аукціон, де за донати можна виграти екскурсію Івано-Франківським драмтеатром. Але головне – всі зібрані кошти будуть передані на потреби Збройних Сил України.

“Мав нагоду відкривати благодійний ярмарок «Хто як не ми? Ми – молодь», організований Міською Радою учнівського самоврядування. Дякую всім нашим дітям, які сьогодні ініціювали цей захід і з кожної школи беруть активну участь.

Закликаю франківців долучитися до збору коштів. На ярмарку ви зможете придбати різноманітні речі, солодощі виготовлені з любов’ю. Для діток проводяться майстер-класи, також будуть музичні виступи. А ще проходить аукціон, де за донати можна виграти екскурсію Івано-Франківським драмтеатром. Це дуже хороша ініціатива. Чим більше таких заходів – тим ближчою буде перемога. Також закликаю долучатися плести маскувальні сітки й кікімори у різних наших закладах освіти і волонтерських осередках.
Дякую нашому учнівському самоврядуванню за організацію цього заходу. Долучайтесь, купуйте і підтримуйте ЗСУ!”,- зазначив Руслан Марцінків


Переглядів: 399
banner