В Івано-Франківську відбулося віче пам’яті за В’ячеславом Чорноволом

Суспільство

У п’ятницю, 22 грудня, в Івано-Франківську, напередодні дня народження великого українця – В’ячеслава Чорновола, відбулося віче вшанування його пам’яті. До поминального моління долучилися душпастирі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ.


На моління та пам’ятний захід, який відбувся біля пам’ятника видатного діяча, зібралися мешканці міста,  духовенство та місцева влада.


У часі заходу панахиду за В’ячеславом Чорноволом відслужили священнослужителі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, а також духовенство ПЦУ.


Згодом до присутніх звернулися представники влади, а відтак слово мав о. Орест Путько, душпастир Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та заступник голови міського осередку «Просвіта», який пригадав про невтомну працю та подвиг В’ячеслава Чорновола для української держави.

«Журналіст, який пішов проти злочинної комуністичної системи, і політик, який своєю діяльністю наближав створення незалежної держави. Революціонер, стратег – усі його дії були спрямовані на здобуття волі століттями поневоленої України. Це було в його генах, він не відступав від цієї мети аж до смерті. І ми маємо продовжувати цю боротьбу», – зазначив Руслан Марцінків.Переглядів: 463
banner