В Івано-Франківську відбулися дві наради із керівництвом НЕК ” Укренерго” щодо врегулювання ситуції із електропостачанням на калуському заводі

Суспільство
Під керівництвом голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук, за участю представників ТОВ «Карпатнафтохім», АТ “Прикарпаттяобленерго”, Калуського міського голови Андрія Найди, керівництва Калуської ТЕЦ відбулися дві наради із керівництвом НЕК ” Укренерго” щодо врегулювання ситуції із електропостачанням на заводі.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію.


Зазначалося, що підприємство через багатомільйонні борги за спожиту електроенергію може залишитись без живлення, що призведе до припинення теплопостачання та водовідведення для калушан.


На переконання Світлани Онищук, щоби запобігти цьому, необхідно мінімізувати залежність від підприємства «Карпатнафтохім».


Під час час наради вирішили відправити робочу групу у складі представників «Укренерго», залучивши правоохоронні органи, які ведуть розслідування у справі ТОВ «Карпатнафтохіму», з метою розмежувати потужності, що споживає підприємство для забезпечення життєдіяльності критичної інфраструктури міста.


Додамо, що наразі підприємство живиться від ліній Калуської ТЕЦ. Зі слів енергетиків, сьогодні є можливість альтернативного заживлення об’єкта. Власне, над цим працюватиме робоча група.


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 300
banner