В Івано-Франківську відбувся шостий антифестиваль “BLANK”

Суспільство

3-го травня в Івано-Франківську відбувся шостий щорічний всефранківський антифестиваль “BLANK”.

Про це Суспільному  розповів ініціатор заходу Андрій Назаренко.

“Традиційна франківська розвага — гуляти спорожнілим містом після Великодня. Можна брати фотоапарат, а можна і не брати. На те воно і антифестиваль, що немає ніяких правил”, — повідомляють на сторінці фестивалю.

Антифестиваль Blank започаткували франківські фотографи. Його проводять наступного дня після Великодня, щоб спіймати місто вільне від людей та машин. Один з учасників цьогорічного антифестивалю — Андрій Назаренко розповів про цьогорічні враження.

Я взяв в оренду ровер і катався містом. Теж цікаво. Цей рік Великдень пізніше, раніше світає, все цвіте. При тому, шо пізня весна. Місто без людей викликає міксовані почуття. З тієї точки зору, що нічого не заважає огляду, то невпорядковане і хаотичне. Аж занадто, — каже Андрій Назаренко. — А так — то маленьке, і є дитяче відчуття, що воно лише твоє і можна, наприклад, ходити по дорозі і ніхто нічого не скаже”.

Щороку участь у фестивалі брали близько 15 людей, цьогоріч — двоє: Андрій Назаренко та Денис Овчар. У 2020-му фестиваль не проводили через пандемію коронавірусу.Переглядів: 195
banner