В Івано-Франківську відбувся студентський конкурс наукових проєктів «Розвиток держави. Погляд у повоєнний час»

Суспільство

 

У конкурсі взяли участь студенти УКД, Чернівецького національного університету іменіЮ. Федьковича, Житомирського державного університету імені І. Франка, НУ «Запорізька політехніка», НУ «Чернігівська політехніка», Луцького національного технічного університету та Київського політехнічного інституту імені І.Сікорського.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Школу Журналістики


За результатами оцінювання журі перемогу здобула Яна Яригіна, студентка-другокурсниця кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю Університету Короля Данила, проєкт якої присвячений культурі читання під час війни.


«Яна торік вимушено виїхала з міста Курахове, що за сорок кілометрів на захід від Донецька, й замешкала в Івано-Франківську. За словами дівчини, «тут вона знайшла своє місце, але не як ВПО, а як студентка і майбутня журналістка».


Тісно співпрацює з Центром журналістської солідарності НСЖУ, бере активну участь у багатьох заходах, які проводить Центр», – йдеться в дописі. 


Кожен учасник конкурсу одержав сертифікат, що засвідчує участь у конкурсі, і подарунки від організатора, а студенти, які посіли призові місця, окрім того, також грошові винагороди.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 250
banner