В Івано-Франківську відбувся тренінг для громадських активістів «Напрями підтримки діяльності громадських організацій»

Суспільство

Сьогодні був насичений день для громадських активістів Прикарпаття: обговорили різноманітні напрями підтримки діяльності громадських організацій в офісі Івано-Франківське регіональне відділення Асоціації міст України.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Оксану Процюк


Зосібна з Оксана Говера ми зосередили свою увагу на інформаційній підтримці, створенні медіаобразу, якісному, релевантному і переконливому контенті у соцмережах громадських організацій.


Також під час заходу розглянули чимало інших цікавих тем, які, зокрема, стосувалися роботи громадського сектору щодо стратегічного планування і регіонального розвитку, співпраці ГО з місцевим самоврядуванням у час війни, фінансового забезпечення громадських організацій, проєктного менеджменту тощо, за що дякую Юрій Стефанчук, Діана Торконяк і Taras Malyshivskyi, оскільки було цікаво, пізнавально і корисно.


Організатор тренінгу ГО «Громадський формат» у рамках проєкту «NGO relocation», який реалізовує команда громадської організації Освітньо-аналітичний центр розвитку громад у партнерстві з Національним фондом на підтримку демократії (NED).


Переглядів: 261
banner