В Івано-Франківську відбувся захід з декорування писанок « Писанки чудові – різнокольорові»

Суспільство

Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом й пов’язують його з Воскресінням Ісуса Христа…


Пише Голос-Інфо з посиланням на Культурну мапу Івано-Франківська


Писанка – це символ весни, сонця, повернення природи до життя. Розпис писанки – один з найвідповідальніших етапів підготовки до Великодня, адже вони не лише прикраса, а й оберіг на цілий рік.


До Великодніх свят 14 квітня 2023 року, о 14.00 годині, працівники бібліотеки-філії №4 (вул. Коновальця, 132а )Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради, було підготовлено і проведено бібліо майстерню по розмальовці та декоруванню писанок « Писанки чудові – різнокольорові».


Участь у заході взяло багато учасників. Приєдналися до цього рукоділля й ГО інклюзивного гуртка «Об’єднані любов’ю», зі своєю керівничкою Червак Марією Володимирівною. Ця форма роботи користується великою любов’ю у маленьких читачів. Дітям були роздані заготовки яєць, а також пензлики, дерев’яні палички, кольоровий папір та фарби.


З цікавої розповіді бібліотекарки, читачі дізналися про способи створення писанок та зміст закодованих символів. А ще, послухали цікаву легенду про писанку та історію свята Великдень.


Під час майстер-класу, діти з ентузіазмом фантазували та експериментували, від чого отримали велике задоволення. Вимальовуючи чудернацькі кривульки на крихкій поверхні, наші гості творили мистецькі шедеври, які мали змогу взяти додому. Кожен створив свою власну писанку, з оригінальним візерунком та вклав в неї частинку себе. Багато з присутніх вперше розписували писанку фарбами.


На завершення заходу, голова ГО «Об’єднані любов’ю» ,Червак Марія подарувала для нашої бібліотеки чудовий святково-великодній декор, за що ми їй щиро вдячні.


Працівники бібліотеки – філії №4, вітають усіх з прийдешніми Великодніми святами та бажають Перемоги, миру, радості, здоров’я, достатку та Божої благодаті.


Переглядів: 373
banner