В Івано-Франківську відключать від центрального опалення більше 2 тисяч квартир

Без категорії

Івано-Франківська міська рада надала дозвіл на від’єднання житлових будинків від систем (мереж) централізованого опалення та постачання гарячої води, у зв’язку з неможливістю подальшого використання теплових мереж, які транспортують теплоносій до цих будинків, термін експлуатації яких вичерпався.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Галичину


Йдеться про 35 житлових будинків в межах вулиць Бандери, Коновальця, Чорновола, Гвардійської, Дудаєва, Карпатської Січі, Львівської, Національної Гвардії, Петлюри, Сорохтея, Республіканської. Загальна кількість квартир — 2015.


Відключення будинків від централізованого опалення здійснюватимуть відповідно до п. 9-12 розділу ІІ Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2019 року №169.


Виконавчому комітету Івано-Франківської міської ради доручили розробити Порядок надання матеріальної допомоги (співфінансування) для облаштування індивідуального опалення в квартирах мешканців та реконструкції газових/електричних мереж будинку в цілому.


 Переглядів: 413
banner