В Івано-Франківську відкрили “Світ Сірків” для котів і людей (ФОТО)

Події

У селі Вовчинець біля Івано-Франківська відкрився новий простір від благодійної організації “Дім Сірка”.

Протір називається “Світ Сірків”. За задумом, він має поєднувати крамницю, ветеринарний кабінет, простір для перетримки котів і простір, де працюватимуть з людьми.

Наразі це магазин, де продають екосумки, чашки, подушки та іншу продукцію із зображеннями собак і котів, пише Курс, посилаючись на Репортер.

Продукцію роблять на замовлення. “Сірки” платять лише за собівартістю, а виторг йтиме на потреби благодійної організації. Ліки й ветеринарні товари продаватимуться за ринковими цінами, а сувеніри коштуватимуть стільки, скільки готовий буде віддати покупець, але не менше від стартової ціни. Також тут буде перетримка котів, яким шукають господарів.

“Собак не буде, бо тут житлова територія, – каже керівниця “Дому Сірків” Наталія Когут. – Котів теж буде небагато, десь 5-7. Потім, коли наш лікар отримає ліцензію, в окремому кабінеті буде ще клініка, де лікуватимемо котів і собак. Коти на перетримці гулятимуть вільно”.

 

 

 

 

 

 

Також у просторі планують проводити для дітей майстер-класи з малювання по склу, розмальовці каміння, вишивання та іншого. Усе це – на волонтерських засадах. З часом також має бути інтернет-магазин з продукцією від “Дому Сірка”.

 

Простір розташований за адресою: вулиця Вовчинецька, 2б (новобудова за дві хвилини від гіпермаркету “Метро”). 

 

 Переглядів: 24