В Івано-Франківську вручили подарунки атовцям

Суспільство

У п’ятницю, 27 листопада, у приміщенні Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ батьки загиблих воїнів та всі, хто долучився до акції “Подякуй захисникам за мирне небо” вручили подарунки учасникам АТО/ООС.


Акція присвячена до Дня збройних сил України, повідомляє Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ.

Футболки, солодощі, рукавиці, шкарпетки та листи передали командиру та бійцям батальйону поліції особливого призначення “Івано-Франківськ”. На вручення завітали представники патрульної поліції, які також в рамках акції долучилися до розпису футболок.

Директор Карітасу отець Володимир Чорнійрозповідає, що мета акції – висловити вдячність людям, які кожної хвилини захищають Україну та виховати у суспільства повагу до бійців.

«Ми маємо виховати у своїх дітях цю повагу. Бо це не так просто тримати зброю у руках, щоночі очікувати та обороняти наші землі. Вони там стоять заради нас!», – сказав Володимир Чорній.

Марія Шевченко, мати загиблого бійця розповідає, що коли розмальовували ці футболки, то всі мовчали: думали про бійців та вкладали душу.

«Вся наша любов у цих футболках. Ми надіємося, що вони зігріватимуть наших героїв. Я пам’ятаю той день, коли привезли у Франківськ померлих бійців. Тоді плакало небо, і люди разом з ним. Я тоді не знала, що скоро привезуть так і мого сина з війни. Це так важко! І бійцям, і їх мамам. Ми чекаємо їхнього дзвінка, як якогось свята! Ми чекаємо!», – каже Марія Шевченко.

Дружина учасника АТО Ірина Гамкало проводила майстер-класи з розпису футболок. Майстриня розповідає, що залюбки долучилася до акції, щоб підтримати воїнів та сказати: «Їх чекають вдома!».

25-річний захисник Мар’ян Клекот уже п’ять років воює на сході України. Він говорить, що такі акції вселяють надію.

«Це дає нам надію, що все у нашій Україні буде добре. Ці акції дуже потрібні. Так бійці в окопах відчувають, що їх пам’ятають та чекають», – говорить Мар’ян Клекот.

Ще є час доєднатися до акції та подякувати військовим, добровольцям та волонтерам, які сьогодні знаходяться на передовій та боронять українські землі на сході України від російських агресорів.

Подякувати можна різними способами:

  • пожертвувати кошти для придбання теплих речей. Кошти можна перерахувати на рахунок: БО «БФ «Карітас – Івано-Франківськ УГКЦ» 5169 3305 2156 5058 (Картка ПриватБанк);
  • приготувати подарунок для воїна (теплі рукавиці, шкарпетки, засоби особистої гігієни);
  • 6 грудня написати пост вдячності захисникам з хештегом #Дякую_Захисникам_України #мирне_небо #Карітас_Івано_Франківськ.

Акція “Подякуй захисникам за мирне небо” організована в рамках проєкту “Долаючи розломи у громадах, що постраждали від конфлікту: від зцілення до співпраці” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Карітасу Німеччини.Переглядів: 164
banner