В Івано-Франківську вшанували полеглих у бою під Крутами (ФОТО)

Суспільство

Пам’ять полеглих у бою під Крутами вшановують сьогодні у Івано-Франківську. На Вічевому майдані провели віче-спомин.


Вшанувати пам’ять полеглих героїв в бою під Крутами прийшли і жителі міста, і представники місцевої влади, пише Суспільне.

За слова начальника відділу внутрішньої політики міськвиконкому Ігоря Кінаша, очікують близько 800 студентів, які візьмуть участь в сьогоднішніх заходах:

«У 1918 році був славний подвиг «крутян». Ціною своїх життів вони зупинили московську навалу. Сьогодні на Сході України інші хлопці- українці зупиняють московську навалу. Сьогоднішнім заходом ми хочемо показати, що герої не вмирають. Ми пам’ятаємо звитягу козаків, січових стрільців, крутян. Ми хочемо, щоб наша молодь, яка сьогодні візьме участь в заходах, росла активними українцями, патріотами. І була гідним послідовником тих людей, які віддали свої життя під час битви під Крутами».

В Івано-Франківську вшанували полеглих у бою під Крутами

Віче тривало близько 45 хвилин. Далі відбулася хода: від Вічевого Майдану учасники віча зі смолоскипами та лампадками пройшли від вулиці Незалежності до Меморіального скверу, де провели панахиду на вшанування пам’яті полеглих за волю і незалежність України.Переглядів: 182
banner