В Івано-Франківську встановлять рекорд України з наймасовішого трембітання

Суспільство

25 грудня 2019 року у Франківську встановлять рекорд України з наймасовішого трембітання.
Ініціатором рекорду виступив Мишко Адамчак, а організацією займається Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац»спільно з гуртом КОРАЛЛІ / KORALLI.

Маршрутом Палац Потоцьких (збір) – Драмтеатр – Промприлад – Вічевий Майдан – Бастіон – Дворик національного медичного університету – Палац Потоцьких урочистою ходою пройдуть 100 трембітарів.

“Загалом ми з групою КОРАЛЛІ використовуємо трембіти на сцені вже майже 15 років. За цей час їх встигла побачити і почути публіка не тільки у Європі, але й у далекій Японії. Це завжди неординарне і яскраве видовище для людей. То ж ідея визрівала давно. А оскільки різдвяний період – традиційно час для коляди, віншувань і гучних святкувань – то саме в цей час колядники і трембітарі збираються разом.
Ми вирішили зібрати максимально багато трембітарів разом “, – поділився з нами Мишко Адамчак.

Професійна команда відеооператорів під час встановлення Рекорду України відзніли яскравий динамічний промо-ролик.

“Я впевнений, що саме такі ініціативи допомагають нашим карпатським інструментам не відійти у забуття, а навпаки ставати відомим і поширеними (а це не тільки трембіти, є також дуда, ріг, дримба, телинка, сопілка та інші). Крім того, широка аудиторія має добру нагоду побачити і “згадати” свої традиції.  То ж 25 грудня у Івано-Франківську надамо усім охочим таку можливість”, – додав Мишко.Переглядів: 133