В Івано-Франківську встановили мобільний пункт забору крові

Суспільство

Стати донором крові не просто благородно, а й вкрай необхідно, особливо в умовах воєнного стану. Віднедавна здати кров можна не лише в Прикарпатському центрі служби крові, але й на робочому місці чи й в середмісті, адже в закладі функціонують виїзні бригади, які за попередньою домовленістю приїжджають в колективи з спеціальним обладнанням.


Пише Голос-Інфо з посиланням Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА


Більше того, в Прикарпатському центрі служби крові є єдиний в Україні автомобіль – мобільний пункт забору крові, який отримали від представників Ротарі-клубу.


Варто зазначити, що також ротарійці нещодавно придбали намет, вартістю близько 50 тис. грн. для комфортного перебування донорів, які очікують на донацію. В наметі тепло і затишно, можна попити теплого чаю та зачекати своєї черги здати кров у належних умовах.


Вчора ж відбулася чергова акція в центрі міста. Кров здавали студенти та викладачі Івано-Франківського національного медичного університету, саме поблизу вишу. Також приєднатися могли бажаючі й серед перехожих.
«Дуже відрадно, що містяни розуміють всю важливість донорства крові та охоче приєднуються. Також велика подяка нашим студентам, майбутнім медикам, які вже навіть в студентські роки долучаються до порятунку людського життя, здавши кров – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко. – Ну, й, звісно, ми дуже вдячні всій спільноті «Ротарі клубу», завдяки якій маємо унікальну можливість забору крові практично в будь-якій частині області» – додав посадовець.


Переглядів: 347
banner