В Івано-Франківську визначили кращого знавця української мови в області

Події, Суспільство

Нещодавно в ІФНМУ відбувся другий етап Всеукраїнської олімпіади з української мови між студентами коледжів Прикарпаття.


Майбутня лікарка, студентка медколеджу ІФНМУ  Наталія Паньків показала один з кращих результатів.

На базі Івано-Франківського національного університету вперше пройшов другий етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів другого курсу коледжів  області, пише Голос-Інфо з посиланням на Фіртку.

Перевірка на знання фразеологізмів, правопису, написання словникового диктанту, редагування словосполучень, – ці та інші завдання отримали студенти, які пройшли відбірковий перший тур у своїх навчальних закладах й отримали шанс позмагатися за першість області вже в другому етапі.

Серед 23 учасників сьоме місце посіла Наталія Паньків, яка опановує фах фармацевта  у медколеджі нашого вишу.  За словами журі, студентка гідно представила коледж і показала хороший результат. Її робота отримала не надто великий відрив від призових місць за кількістю балів.

«Наталія є студенткою, яка навчається заради знань, а не оцінок. У неї глибокі знання і з математики, і з мови. Вона знає, наприклад, що мешканці Данії – це данці і данки, – каже  викладачка коледжу Анна Варівончик. – А ще вона чудово справляється з обов’язками старости групи, вчасно і сумлінно виконує будь-які доручення».

Учасникам олімпіади  вручили грамоти, а переможниця другого етапу студентка коломийського коледжу вже невдовзі представлятиме наш регіон у Харкові.

«Участь у таких олімпіадах важлива, адже йдеться про популяризацію української мови. Крім того,  це збагачення  і вдосконалення молодих людей», – підсумовує одна з організаторок події, викладачка української мови медколеджу ІФНМУ та членкиня журі олімпіади Роксолана Сеньків.

До слова, студенти ІФНМУ два роки поспіль були переможцями Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика.Переглядів: 20