В Івано-Франківську визначили переможців премії імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького

Суспільство

Сьогодні під керівництвом  заступника голови облдержадміністрації Богдана Футерка відбулося засідання обласної комісії з присудження премії імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію


Важливо, що запроваджена така премія задля поширення традицій високоморальних українців-духовників, продовження започаткованих ними традицій у сучасному сакральному, образотворчому мистецтві та у духовній літературі.


За підсумками таємного голосування у номінації «Духовне друковане слово» перемогли Володимир Качкан та Олег Качкан за книгу «Пастори  слова».


У номінації «Образотворче та сакральне мистецтво» – отець Євген Андрухів УГКЦ за комплекс мозаїчних ікон.


У номінації «Реставрація сакральних об’єктів» – художники-реставратори Ігор Пашанюк та Микола Бріський за настінні розписи першої половини 18 століття церкви Різдва Пресвітлої Богородиці ПЦУ села Криворівня Верховинської територіальної громади.


У номінації «Новостворені сакральні об’єкти» – релігійна громада храму Святителя Миколая ПЦУ міста Івано-Франківськ.


Додамо, що премія імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури – це найвища в області відзнака за вагомий внесок у розвиток літературного, образотворчого, народного мистецтва, архітектури і дизайну, яку щорічно присуджують обласна державна адміністрація та обласна рада.Переглядів: 385
banner