В Івано-Франківську за допомогою експрес-тестів виявили коронавірус у 10 пацієнтів місцевих лікарень

Суспільство

У медичних закладах Івано-Франківська продовжують проводити експрес-тести на виявлення коронавірусу.


Про це під час онлайн-ефіру повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, інформує Фіртка.

За його словами, в Івано-Франківській обласній інфекційній лікарні зараз перебувають 66 пацієнтів, з них 36 із Івано-Франківська.

В обласному диспансері на вул. Івана Франка 12 пацієнтів з пневмоніями. У трьох із них експрес-тести показали позитивний результат, наразі очікують інформацію лабораторії.

У Центральній міській клінічній лікарні зробили 35 тестів, щоправда 3 з них зробили подвійно, тому що йдеться про хворих, які перебувають в реанімації з важкою формою пневмонії. Для цих пацієнтів зробили тест, який надійшов від держави та повторно для переконання провели тести, які закупило місто. У цих трьох випадках і ті, і ті тести показали позитивний результат. Загалом у ЦМКЛ 6 підтверджених позитивних тестів.

Також перевірили частину медиків, у них коронавірусу не виявили.

У міській клінічній лікарні №1 зробили 10 тестів, з них 4 позитивні. Аналізи цих пацієнтів передають ще в лабораторію на підтвердження. З цих людей двоє перебувають у реанімації.

Вперше провели тестування у міському пологовому будинку. В одної жінки експрес-тест показав негативний результат. Проте для впевненості їх робитимуть ще.

У дитячій клінічній лікарні усі пацієнти з пневмоніями мають легку форму. Тому тут тестування наразі проводити недоцільно.Переглядів: 186
banner