Фото: Суспільне Івано-Франківськ

В Івано-Франківську запустять тролейбусний маршрут, який з’єднає БАМ та залізничний вокзал

Суспільство

В Івано-Франківську з 1 квітня планують запустити новий тролейбусний маршрут, що курсуватиме через мікрорайон БАМ, центр та залізничний вокзал. Його під’єднають до підстанції, яку встановили на вулиці Гурика.


Про це розповів Суспільному директор комунального підприємства “Електроавтотранс” Віталій Голутяк. Пише Голос-Інфо.


З його слів, тролейбуси курсуватимуть новим маршрутом, якщо буде стабільне електропостачання.


“Ми плануємо, що тролейбус заїжджатиме на автостанцію № 3. Проте наразі наші фахівці ще вивчають пасажиропотоки, й таким чином, зрозуміємо, який маршрут буде більш зручний. Це, напевно, буде маршрут № 8”, — каже Віталій Голутяк.


З його слів, підстанцію, яку встановили на вулиці Гурика, робили мінімум на два маршрути. 19 грудня 2022 року змінили маршрут тролейбуса № 5, який з’єднав мікрорайон Пасічна та БАМ. Через відключення електроенергії відкриття іншого відклали.


Також у планах “Електроавтотрансу”, зі слів Віталія Голутяка, прокласти тролейбусний маршрут вулицею Січових Стрільців.


Підстанція, яка зараз збудована на Гурика, дозволила б нам ще розширити лінію до вулиці Січових Стрільців. Тобто з’єднати фактично з вулицею Незалежності через Січових Стрільців та Володимира Великого до тієї лінії, яку ми протягнули”, — говорить Віталій Голутяк.


Наразі, каже директор комунального підприємства “Електроавтотранс”, невідомо, коли саме зможуть прокласти тролейбусний маршрут вулицею Січових Стрільців, адже потрібно розробити проєкт та розрахувати вартість робіт.Переглядів: 744
banner