В Калуській громаді відбувся турнір з волейболу присвячений учасникам російсько-української війни

Спорт, Суспільство

10 лютого в Калуському ліцею №4 традиційно відбувся волейбольний турнір серед закладів освіти Калуської громади. Участь у турнірі взяли 13 команд, 5 – зі Старостинських округів: Копанківської, Вістівської гімназій, Голинського, Ріп’янського та Пійлівського ліцеїв.

Команда Калуського ліцею №3 – переможниця турніру з волейболу.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.


Щороку, в середині лютого, в Калуській громаді відбувається турнір з волейболу серед закладів освіти Калуської міської ради, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цьогоріч змагання присвятили й учасниками російсько-української війни.


“Війна… Крізь неї пройшли колись українські хлопці в Афганістані, на територіях інших держав. А сьогодні мужньо та самовіддано відвойовують кожен клаптик української землі, боронять рідну країну від російського окупанта”-до присутніх звернувся керуючий справами виконкому Калуської міської ради Олег Савка.

Також слова вдячності сьогоднішнім учасникам турніру за активність у підтримці ідеї висловили Володимир Сорохтей, голова Калуського територіального об’єднання ветеранів Афганістану та директорка ліцею №4 Лідія Когут. Присутніми на заході також були Віктор Гільтайчук, секретар міської ради, учасники війни в Афганістані та російсько-української війни.
У спортивній боротьбі впевнену перемогу здобула команда Калуського ліцею №3, керівник Ярослав Бабій, 2 місце посів Голинський ліцей, керівник Степан Грицак. Бронзовими призерами стала команда Калуського ліцею №2, керівник Леся Ганущак, яка до цього 5 разів поспіль завойовувала кубок переможця.


Команди-переможці та учасниці нагороджені грамотами, подяками, кубками та волейбольними м’ячами та пам’ятними сувенірами. А команда Калуського ліцею №3 отримала перехідний кубок Переможця.Організатори заходу: Калуське територіальне об’єднання ветеранів Афганістану та Управління освіти Калуської міської ради .


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.  
 

 Переглядів: 355
banner