В Калуській районній державній адміністрації розглянули питання щодо формування спроможної мережі закладів охорони здоров’я

Суспільство

Сьогодні в Калуській районній державній адміністрації відбулася робоча зустріч директора департаменту охорони здоров’я Ігоря Дмитренка, голови Калуської РДА Жанни Табанець, голів територіальних громад та керівників медичних закладів Калущини щоб розглянути питання щодо формування спроможної мережі закладів охорони здоров’я району.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА


Це питання щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23.02.2023 номер 174 “Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я”.


“Трансформація системи охорони здоров’я триває і наразі реалізовується черговий етап медичної реформи – типологізація мережі закладів охорони здоров’я за кластерною методологією” – зазначив керівник ДОЗ ОДА.– Основна мета формування спроможної мережі – забезпечити територіальну доступність, якість та безоплатність медичних послуг, які гарантує Програма медичних гарантій та раціональне спрямування ресурсів для розвитку закладів” – зазначив посадовець.

Забезпечити дотримання цих принципів можна за новим підходом: мережу закладів охорони здоров’я в області об’єднають в один госпітальний округ.


Відповідно до видів медичної допомоги, що надається в закладах охорони здоров’я госпітального кластера, мережа закладів поділятиметься на кластерні, надкластерні та загальні лікарні. В області передбачається 5 медичних кластерів у межах новоутворених районів і Калуський – один із них.


Переглядів: 402
banner