В Калуському управлінні соціального захисту населення надається безліч важливих послуг за різними напрямками

Суспільство

Сьогодні голова Калуша, Андрій Найда завітав в управління соціального захисту населення, щоб аналізувати стан справ цієї установи. Тут для мешканців громади надається безліч важливих послуг за різними напрямками.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.


Тут діють сектори: соціальних державних допомог, бухгалтерського обліку, праці пенсійного забезпечення, соціальних інспекторів, надання соціальних послуг, та не так давно створені структурні підрозділи роботи з ВПО, роботи з ветеранами війни.


Поряд, в одному приміщенні, діє територіальний центр соціального обслуговування. Працівники цього підрозділу надають допомогу одиноким людям похилого віку, відвідують їх вдома, або ж організовують для них різні заходи для проведення дозвілля. А ще працюють над організацією надання адресної, натуральної та грошової допомоги.
“Найбільше нас турбує ситуація, що виникає в процесі децентралізації. Держава поступово автоматизує роботу щодо соціального захисту населення та забирає свої повноваження до державних інституцій, наприклад як це сталося з нарахуванням та призначенням субсидій. Всім відомо, що раніше цим займалися виконавчі органи місцевого самоврядування з питань соцзахисту, а тепер пенсійні фонди. Але люди, які у нас відповідали за нарахування та призначення таких допомог точно не мають залишитися без роботи, адже на зміну виконання делегованих функцій держави прийшло чимало нових напрямків роботи, що пов’язані з викликами сьогодення. Цей високопрофесійний та кваліфікований колектив однозначно повинен зберегтися, бо роботи дуже багато”- Андрій Найда


Переглядів: 251
banner