В Карпатському національному природному парку проводиться традиційна екологічна акція «Збережемо ялинку!»

Суспільство

У грудні в Карпатському національному природному парку проводиться традиційна екологічна акція «Збережемо ялинку!».


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Карпатський національний природний парк


Мета акції – відмовитися від передноворічного винищення шпилькових насаджень та показати шкідливі наслідки їх вирубування. Акція спрямована не тільки на попередження незаконної рубки шпилькових порід, а й на формування громадської думки про «ялинкову» проблему шляхом пропаганди заміни живих дерев на композиції з гілок.


Працівники відділу еколого-освітньої роботи провели пізнавальний захід «Збережемо життя ялинці!» для школярів Яремчанського ліцею №1, щоб наголосити про цінність вічнозелених рослин, привити бережливе ставлення до природи та стати на її захист. Адже створити відчуття свята, радісного очікування різдвяно-новорічного дива можна й без знищення дерев. Набагато цікавіше прикрашати соснові чи ялинові гілки, виготовляти традиційні українські дідухи чи гуцульські різдвяні павуки, створювати новорічні композиції, які можуть стати гарним подарунком для рідних і друзів та прикрасять домівку чи шкільні класи.


Крім ялинки, атмосферу зимових свят створюють новорічні ліхтарики! Саме вони, мерехтячи теплими вогниками, приносять нотку радості і передчуття дива. Зараз в магазинах величезний вибір незвичайних моделей, але найексклюзивніші ті, які зроблені своїми руками. Для учасників заходу фахівці відділу провели майстер-клас з виготовлення різдвяних ліхтариків.
Тож для тих, хто перегляне дану публікацію, – найкраща ідея не тільки змінити споживацьке ставлення до природніх ресурсів, а й підтримати її шляхом прикрашення своїх осель цікавими ідеями для створення святкового настрою!


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 375
banner