В Косівській громаді відбулась зустріч з освітянами щодо необхідності вакцинації

Суспільство

В рамках проєкту “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я” заходи провели в Пістинському ліцеї Косівської міської ради та Яворівському ліцеї «Гуцульщина» Косівської міської ради.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ


З вітальним словом та інформацією про проєкт виступила регіональна менеджерка з впровадження проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» від МОЗ, заступниця генерального директора ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України» Оксана Сенюк.


«Хочу вас проінформувати, що в Івано-Франківській області діє проєкт USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я». Проєкт USAID впроваджується в 8 областях України і основним завданням проєкту є підтримка зусиль уряду України в напрямку розбудови системи громадського здоров’я, євроінтеграція і гармонізація законодавства, впровадження Стратегії імунопрофілактики до 2030 року та інших ініціатив, спрямованих на розбудову дієвої системи громадського здоров’я», – Оксана Сенюк.


На разі триває робота по розробленню законодавчої бази для ОЦКПХ з метою управління програмою імунізації та розпочинається процес передачі та перерозподілу функцій в частині імунопрофілактики між ДОЗ та ОЦКПХ.

“Наш Центр технічно та кадрово підготовлений до передачі згаданих функцій та повноважень. Проте, можна скільки завгодно розробляти документи, будувати склади та забезпечувати безперебійне постачання найкращих та найдієвіших вакцин в Україну та область зокрема і не отримати очікуваного результату без Вашої участі – Вас, лідерів думок та батьків. Сподіваюся, що наша зустріч дасть вам нові знання, ви отримаєте відповідь на питання, що вас цікавлять та розуміння життєвої необхідності вакцинації для себе, своїх дітей, рідних та близьких. Адже здоров’я кожного з нас і є основною метою розбудови системи громадського здоров’я України”, — йдеться у дописі.


Микола Стовбан регіональний координатор із вакцинації проти COVID-19 розповів про актуальний стан вакцинації та захворюваності на COVID-19 в громаді.


Сергій Василишин представник ГС «Коаліція за вакцинацію» наголосив на ролі освітян в питаннях поширення перевіреної інформації про вакцинацію.


Світлана Томенко заступниця медичного директора з організації первинної медичної допомоги КНП Косівська ЦРЛ та Наталія Ліхошерстова заступниця медичного директора з питань медсестринства КНП Косівська ЦРЛ наголосили на актуальному стані вакцинації та захворюваності на вакцинокеровані інфекції в громаді, їх ускладнення та про вакцинацію від них. Календар щеплень для дітей та дорослих.
Переглядів: 560
banner