В м. Івано-Франківськ відбувся національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології»

Події, Суспільство

Організатором даного форуму була громадська організація «Всеукраїнська екологічна ліга». Форум проводився за сприяння Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.


Інформує Голос-Інфо, посилаючись на Карпатський національний природний парк


Партнери форуму – Центр екологічної освіти та інформації Швейцарсько-український проєкт «Згуртованість та регіональний розвиток», UCORD Благодійний фонд «Українська Єдність» ПрАТ «Київспецтранс» Корпорація «SiGroupConsort. Ltd.» Група компаній «CLEAR ENERGY».


У Національному форумі взяли участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування, парламентських комітетів, агенцій регіонального розвитку, міжнародних організацій та проектів технічної допомоги, науковці, громадські організації, бізнес-структури, які працюють у сфері поводження з відходами, підприємства-виробники техніки та технологічного обладнання перероблення відходів, установи, які працюють у галузі екологічної безпеки та охорони довкілля, ЗМІ.


Від Карпатського національного природного парку взяли участь Марта Корчемлюк (кандидат технічних наук, завідувач вимірювальної лабораторії аналітичного контролю і моніторингу, голова Яремчанської міської екологічної громадської організації«МАМА-86-Яремче» та Вікторія Новак (інженер відділу державної охорони природно-заповідного фонду, член Яремчанської міської екологічної громадської організації«МАМА-86-Яремче»), які представили доповідь «Досвід впровадження пілотних проєктів на території Карпатського НПП щодо пропагування сталого управління твердими побутовими відходами».


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 251
banner