В Микитинцях проінспектували садочок в рамках “Освітньої середи”

Суспільство

“Освітня середа”, яку започаткував міський голова Руслан Марцінків, відбувається за розкладом. Навчання в закладах середньої освіти – відновили, а інспекція з перевіркою може завітати куди завгодно! Цього разу обрали маршрут до Микитинців, де відвідали місцевий ліцей та садочок “Янголятко”.


“За останній рік ми дуже багато зробили.  Зокрема, нам вдалось відремонтувати фізкультурний майданчик. Тепер маємо й ігровий майданчик та фізкультурний. Теж багато зробили для музичної зали: закупили українські костюми, техніку, колонки для занять. Ще зробили декорації завдяки допомозі художнього училища №3. Одним словом дуже-дуже багато всього! діткам подобаються зміни”, – розповідає директорка садочку “Янголятко” Галина Сич.

Директор Микитинецького ліцею Роман Хромей коментує, що роботи в освітньому закладі ведуться постійно. Зокрема, через пандемію коронавірусу та брак фінансування доводиться справлятись своїми силами, виходячи з обмежених можливостей. В ліцеї здійснили ремонт сходової клітки, а також ремонти на першому й другому поверхах у деяких приміщеннях. А також директор каже, що вдалось відремонтувати тир.

“І школа,  і садочок – постійно вдосконалюються. Наприклад, в школі навіть своїми силами роблять пандус, встановлення якого б коштувало близько 130 тисяч. А директор разом з працівниками вирішили обійтись власними силами, зекономивши кошти та встановивши пандус за 30 тисяч. Це – яскравий приклад того, як грамотна співпраця директора та підлеглих призводить до економії, і що таким чином можна робити роботи все по-газдівськи”, – ділиться враженнями заступниця міського голови, що опікується освітньою сферою Вікторія Дротянко.

Від 25 січня в Івано-Франківську відновили звичний формат навчання в закладах середньої освіти. Загалом, на сьогодні – заповненість закладів складає 95% учнів.

“Як у школі, так і в дитячому садочку за останній рік здійснено багато робіт. Дуже приємно, що і батьки й вихователі та керівники освітніх закладів підтверджують, що у Франківську дуже багато коштів вкладається в освітні заклади. А освіта в місті розвивається та вже є нові плани”, – ділиться директор департаменту освіти та науки Ігор Максимчук.Переглядів: 254
banner